Jesteś na:
Strona główna Aktualności

Aktualnościdrukuj

2017-08-09

Spotkania informacyjne dla studentów

Uczelnie, które jeszcze nie zgłosiły swojego zapotrzebowania na spotkania informacyjne dla nowo przybych studentów zagranicznych bardzo prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod poniższym linkiem:
http://bit.ly/spotkaniadlastudentow

- czytaj więcej...

2017-07-21

Szkolenia dla migrantek

Jeżeli jesteś migrantką, mieszkasz lub dopiero co przyjechałaś do Polski i interesuje Cię tematyka przeciwdziałania przemocy seksualnej, a zwłaszcza molestowania w pracy czy na ulicy, to jest oferta dla Ciebie.

- czytaj więcej...

2017-07-12

Ułatwienia dla pracowników spoza UE

Rada Ministrów przyjęła projekt zmiany ustawy o cudzoziemcach oraz niektórych innych ustaw, przygotowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Projekt przewiduje, że cudzoziemcy spoza Unii Europejskiej będą mogli uzyskać zezwolenie na pobyt czasowy w Polsce w ramach przeniesienia wewnątrz przedsiębiorstwa z innego kraju (nie należącego do UE). Nowe rozwiązanie dostosowuje polskie prawo do przepisów unijnych.

- czytaj więcej...

2017-07-10

Szkolenia dla pracodawców - nowe terminy

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem szkoleniami, uruchomiliśmy rekrutację na 2 terminy w Warszawie: 22 sierpnia i 19 września. Zapraszamy do rejestracji.

- czytaj więcej...

2017-06-21

Mobilis group wspiera infolinię Migrant Info

Mobilis group w ramach wsparcia infolinii Migrant Info w drugiej połowie czerwca emituje w 77 autobusach krakowskich spoty promujące infolinię Migrant Info. Za udzielone wsparcie serdecznie dziękujemy. 

- czytaj więcej...

2017-06-20

Metro Warszawskie wspiera infolinię Migrant Info

Metro Warszawskie w ramach wsparcia infolinii Migrant Info w pierwszej połowie czerwca emitowało w pociągach linii M1 i M2 spoty promujące infolinię Migrant Info. Za udzielone wsparcie serdecznie dziękujemy. 

- czytaj więcej...

2017-06-07

Ruch bezwizowy z Ukrainą

11 czerwca 2017 r. zniesiony zostanie obowiązek posiadania wizy przez obywateli Ukrainy podróżujących do UE. Warunkiem będzie posiadanie paszportu biometrycznego i spełnienie pozostałych warunków wjazdu określonych w przepisach, a pobyt w ramach ruchu bezwizowego nie będzie mógł trwać dłużej niż 90 dni w ciągu 180-dniowego okresu. Liberalizacja przepisów nie dotyczy wjazdu do Wielkiej Brytanii i Irlandii.

- czytaj więcej...

2017-05-31

Nowy punkt obsługi dla cudzoziemców

Od poniedziałku, 5 czerwca, zmieni się lokalizacja i godziny pracy punktu obsługi klienta Urzędu m.st. Warszawy w zakresie legalizacji pobytu cudzoziemców. Wnioski przyjmowane będą w siedzibie w Centrum Wielokulturowym przy ul. Jagiellońskiej 54, od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00 – 17.00.

- czytaj więcej...

2017-05-29

BŁĘKITNY MARSZ POKOJU

BŁĘKITNY MARSZ POKOJU
#ChcePokojuNaSwiecie

10 czerwca 2017 r.
Start: godz. 14:00, ul. Nowy Świat 18, Warszawa

- czytaj więcej...

2017-05-23

Rusza kolejna edycja "PLURAL+"

Rusza kolejna edycja "PLURAL+" - Młodzieżowego Festiwalu Filmów na temat migracji, różnorodności, i społecznej otwartości. W tym roku specjalna nagroda dla filmu o przeciwdziałaniu ksenofobii.Filmy będą oceniane przez międzynarodowe jury w następujących kategoriach wiekowych - do 12 lat, 13-17 lat, 18-25 lat.

 

- czytaj więcej...

Facebook