Jesteś na:

Zapraszamy na UN Day 24 października w Warszawiedrukuj

2017-10-23

Już 24 października 2017 roku w Warsaw Trade Tower w Warszawie odbędą się obchody UN Day 2017. Organizatorem wydarzenia jest Rodzina ONZ w Polsce oraz Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Zostały jeszcze ostatnie miejsca dla osób zainteresowanych udziałem w wydarzeniu.

WEŹ UDZIAŁgridw.org/unday2017

Udział w spotkaniu możliwy tylko po wcześniejszej rejestracji i otrzymaniu potwierdzenia mailowego.

Hasło tegorocznych obchodów UN Day 2017 w Polsce Zdrowe środowisko, zdrowi ludzie jest spójne z globalnym przesłaniem Programu Narodów Zjednoczonych ds. Środowiska Healthy planet, healthy people. W ten sposób pragniemy zaakcentować nierozerwalny związek pomiędzy środowiskiem a zdrowiem i jakością życia człowieka, ściśle nawiązując do Agendy 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju. Mając na uwadze powiązanie środowiska z globalnymi problemami natury ekonomicznej i społecznej, problemami bezpieczeństwa, sprawiedliwości i dobrobytu człowieka wiemy, że jest to również temat obecny w działaniach Agend ONZ w Polsce.

Wydarzenie będzie okazją do wspólnego świętowania oraz spotkania przedstawicieli świata biznesu, instytucji i organizacji, z którymi współpracuje Rodzina ONZ w Polsce.

POZNAJ PROGRAM: http://gridw.pl/unday2017/program

W trakcie spotkania prowadzony będzie streaming na profilu FB/ForumOdpowiedzialnegoBiznesu.

————

Organizacje, które należą do Rodziny ONZ w Polsce:

Spotkanie odbędzie się w Warsaw Trade Tower, przy ulicy Chłodnej 51 w Warszawie.

Wróć

Facebook