Jesteś na:

Spotkanie informacyjne dla migrantów 7 lipca 2013 r. godz. 13:00drukuj

2013-06-25

Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji (IOM) serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne na temat praw i obowiązków cudzoziemców w Polsce.

 Podczas spotkania uczestnicy będą mogli uzyskać odpowiedzi na swoje pytania dotyczące w szczególności kwestii związanych z procedurą legalizacji pobytu oraz wykonywaniem legalnej pracy w Polsce. Spotkanie potrwa około 1 godziny i będzie prowadzone w języku ukraińskim.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 7 lipca 2013 r. po nabożeństwie około godz. 13:00 w Cerkwi Greckokatolickiej przy ul. Miodowej 16 w Warszawie, w Sali w podziemiach.

Do uczestnictwa w spotkaniu zapraszamy cudzoziemców, którzy posiadają prawo do przynajmniej rocznego pobytu w Polsce, w szczególności tych, którzy przebywają w Polsce od niedawna.

 Osoby uczestniczące w spotkaniu otrzymają zaproszenia na projekcję filmu „Wielkie Wesele”, która odbędzie się 14 lipca 2013 r. (niedziela) w Kinie Kinoteka w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

 Projekt „Prawa migrantów w praktyce” jest realizowany przez Międzynarodową Organizację ds. Migracji (IOM) w partnerstwie z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Państwową Inspekcją Pracy i jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich.

 

Wróć

Facebook